Patronat Honorowy Prezydenta Miasta

Otrzymanie patronatu honorowego Prezydenta Miasta Białegostoku wiąże się z przesłaniem pisma do Prezydenta Miasta Białegostoku z pośbą o patronat honorowy nad wydarzeniem wraz z opisem wydarzenia i informacją o organizatorze i przesłaniu na jeden z poniższych adresów:

Kancelaria Prezydenta Miasta
Urząd Miejski w Białymstoku
ul. Kilińskiego 6
Białystok

• pocztą elektroniczną: kancelaria-prezydenta@um.bialystok.pl
  • faxem (085) 869 62 51

lub:

• złożyć w kancelarii Urzędu Miejskiego w Białymstoku ul. Słonimska 1 (parter)

Prośbę o patronat należy przesłać przynajmniej 30 dni przed planowanym terminem wydarzenia.

Złożenie prośby nie jest równoznaczne z automatycznym przyznaniem patronatu.

Organizator otrzymuje pisemną odpowiedź o przyznaniu patronatu.

O patronat honorowy Prezydenta Miasta Białegostoku może ubiegać się każdy kto organizuje wydarzenie, które posiada szczególną rangę kulturalną, społeczną lub promocyjną

Co daje patronat honorowy Prezydenta Miasta Białegostoku?

• podkreśla rangę wydarzenia;
  • możliwość umieszczenia herbu Miasta Białegostoku z podpisem „Prezydent Miasta Białegostoku” na wszystkich materiałach promujących wydarzenie;
  • pozwala dotrzeć do szerszego kręgu odbiorców poprzez zamieszczenie informacji o wydarzeniu na stronie internetowej miasta.

Otrzymanie patronatu honorowego Prezydenta Miasta Białegostoku zobowiązuje organizatora do:

• zamieszczenia informacji o patronacie honorowym oraz herbu miasta Białegostoku we wszystkich materiałach organizatora;
  • dołączenia linku www.bialystok.pl do informacji dotyczącej wydarzenia na stronie internetowej organizatora;
  • przekazania do Kancelarii Prezydenta Miasta kompletu materiałów/publikacji po zakończeniu wydarzenia.

Do pobrania:
docWniosek o Patronat Honorowy.docdoc, 34 KB
pdfZarządzenie Prezydenta Miasta Białegostoku.pdfpdf, 918 KB
pdfHonorowy Patronat Prezydenta Herb.pdfpdf, 226 KB
Jak otworzyć pobrane pliki

Jak spotkać się z Prezydentem?

Prezydent przyjmuje interesantów we wtorki. Aby umówić spotkanie należy skontaktować się z sekretariatem:

Prezydent Miasta Białegostoku
Tadeusz Truskolaski

tel. 85 869 6002

fax.85 869 6265

prezydent@um.bialystok.pl

W przypadku spraw należących do kompetencji zastępców Prezydenta Miasta, prosimy o kontakt z odpowiednimi sekretariatami:

Adam Poliński

Rafał Rudnicki