Rozstrzygnięcie konkursu z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych
Autor Dawid Gromadzki
Data umieszczenia 27.05.2015 10:20

Informacja Prezydenta Miasta Białegostoku o rozstrzygnięciu otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2015 r.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Białegostoku w sprawie rozstrzygnięcia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych zlecanych fundacjom oraz organizacjom pozarządowym finansowanych ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2015 r.

pdf405.pdfpdf, 877 KB
Kategorie Niepełnosprawni