Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości - lokalu mieszkalnego przy ul. Wierzbowej 9
Autor Dawid Gromadzki
Data umieszczenia 27.05.2015 13:00

Prezydent Miasta Białegostoku ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż gminnej nieruchomości:

• Rodzaj nieruchomości: lokal mieszkalny
  • Położenie i opis: lokal mieszkalny Nr 56, stanowiący własność Gminy Białystok, położony przy ul. Wierzbowej 9 w Białymstoku, składający się z pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju, o powierzchni użytkowej 24,24 m2 (2 izby), położony na III piętrze, zbywany wraz z oddaniem w użytkowanie wieczyste ułamkowej części gruntu oznaczonego jako działka Nr 423 o powierzchni 0,0793 ha, obręb 3 – Antoniuk, Kw.Nr BI1B/00017252/1.

pdfWIERZBOWA 9.pdfpdf, 1579 KB
Kategorie Komunikaty