Pierwsza giełda rowerowa na Targowisku Miejskim
Data umieszczenia 31.05.2015 14:56

Pierwsza Giełda Rowerowa już za nami. Chętni do zamiany lub sprzedaży roweru, części, akcesoriów mogli, po wniesieniu opłaty targowej w wysokości 5 zł, wystawić swoje przedmioty na Giełdzie Rowerowej

W trakcie pierwszej Giełdy, każdy zainteresowany mógł również oznakować swój rower lub inny przedmiot. Najmłodsi rowerzyści w mobilnym miasteczku ruchu drogowego mogli zapoznać się z zasadami bezpiecznego poruszania na rowerze. W programie był również pokaz rowerowy oraz warsztaty twórczego recyklingu i zbiórka baterii.

- Cieszy mnie widok tak wielu osób, korzystających z nowej możliwości jaką jest Giełda Rowerowa - mówi prezydent Białegostoku Tadeusz Truskolaski - Giełda to odpowiedź na potrzeby białostoczan i kolejny przykład na to, że Białystok to rowerowe miasto.

Giełda organizowana jest na terenie Targowiska Miejskiego przy ul. Kawaleryjskiej 19/23 w Białymstoku przez Spółkę LECH w każdą trzecią niedzielę miesiąca. Odbywa się w godzinach 11:00 – 15:00. W przypadku, gdy trzecia niedziela wypadnie w święto Giełda odbędzie się w kolejną niedzielę.

150531 Kawaleryjska Giełda Rowerowa-10150531 Kawaleryjska Giełda Rowerowa-12150531 Kawaleryjska Giełda Rowerowa-13
Kategorie Aktualności
Ostatnia modyfikacja: Dawid Gromadzki 31.05.2015, 15:03