Kolejne nazwiska na Alei Bluesa
Data umieszczenia 14.09.2012 13:41

Podczas Polskiego Dnia Bluesa nastąpi uroczyste odsłonięcie tabliczek na Alei Bluesa w Białymstoku przez znanych muzyków i postaci ze świata polskiego bluesa. W naszym mieście ponownie pojawią się zasłużeni dla tego gatunku muzycznego. Blues jednak to nie tylko muzycy - to również cała grupa pasjonatów, propagatorów tego gatunku, którzy wiele lat swojego życia poświęcili na zarażanie innych miłością do niego. Aleja jest miejscem dla uhonorowania ich dokonań.

Zwieńczeniem dnia będzie koncert w Spodkach, podczas którego wystąpią dwa znakomite zespoły: białostocka formacja 48 godzin, której założycielem i liderem jest Mirosław Kłosowski oraz Dave Herrero z USA - charyzmatyczny gitarzysta, wokalista i kompozytor wraz z The Hero Brothers Band (USA).

Program obchodów Polskiego Dnia Bluesa

• 17.00 - Odsłonięcie tablic na Alei Bluesa
  • 17.30 - Wspólny przejazd Blues Busem do "Spodków" na koncert
  • 18.30 - II WOAKOWA Jazda Bluesowa

48 Godzin + goście Dave Herrero & The Hero Brothers Band

BILETY: na koncert w cenie 20 zł przedsprzedaż i 25 zł w dniu koncertu dostępne w obiektach WOAK: SPODKI ul. św. Rocha 14 oraz WOAK ul. Kilińskiego 8.

• sprzedaż 14 września (piątek):
    SPODKI w godz. 12:00-17:00, WOAK, ul. Kilińskiego 8 w godz. 7:30-15:30
  • sprzedaż 15 września (sobota):
    tylko SPODKI w godz. 12:00-18:00
  • sprzedaż 16 września (niedziela):
    tylko SPODKI - bezpośrednio przed koncertem

Zadanie dofinansowane ze środków z budżetu Miasta Białegostoku.

Obchody Polskiego Dnia Bluesa organizowane są we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Animacji Kultury.

fundacjamiastobialystok_log
Ostatnia modyfikacja: Dawid Gromadzki 14.09.2012, 13:59