A A A Przełącz na wysoki kontrast
Poleć znajomemu Drukuj stronę
Konferencja naukowa "Dzień dla puszczy"
Data rozpoczęcia: 03.12.2010 12:00

Zapraszamy na kolejne wydarzenie towarzyszące objętej patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku wystawie "ARBORES VITAE - Ostatnia taka puszcza". Wszystkich sympatyków Puszczy Białowieskiej, ale i innych polskich lasów (także podwodnych!) zapraszamy do Auli B w budynku Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Białostockiej na konferencję naukową "Dzień dla puszczy", w której udział wezmą wybitni polscy naukowcy.

Razem poszukiwać będziemy odpowiedzi na pytanie "do czego jest nam potrzebna Puszcza Białowieska"? Temat ten zostanie ujęty w sposób holistyczny, uwzględniający różne aspekty, zarówno przyrodnicze, ekonomiczne, jak i kulturowe czy wręcz filozoficzne.

W trakcie konferencji wręczone zostaną pierwsze nagrody w ogólnopolskim konkursie internetowym (www.konkurs.arboresvitae.eu).

Wystawę "ARBORES VITAE - Ostatnia taka puszcza" oglądać można do 30 stycznia w Centrum Handlowym Alfa (ul. Świętojańska 15, II. piętro, w pobliżu kina Helios), więcej informacji o wystawie i wydarzeniach towarzyszących: www.arboesvitae.eu. Serdecznie zapraszamy!

 
Kategorie Kultura  Edukacja 
Ostatnia modyfikacja: 25.11.2010, 13:37
Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość
Inne wydarzenia
Słowa kluczowe