A A A Przełącz na wysoki kontrast


<< poprzednie
1234
następne >>
Aktualności
Autor Kamila Busłowska
Data umieszczenia 26.05.2015 14:46
Podczas majowego weekendu 22-24 maja, w Puszczy Knyszyńskiej w Borkach spotkało się pół tysiąca harcerzy na Zlocie Hufca ZHP Białystok "Drogowskazy"
Kategorie Org. pozarządowe
 
Autor Kamila Busłowska
Data umieszczenia 18.05.2015 14:05
Sprawozdanie z konsultacji projektu zarządzenia Prezydenta Miasta Białegostoku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta Białegostoku w 2015 roku przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych ze środków zewnętrznych
Kategorie Org. pozarządowe
 
 
Autor Dawid Gromadzki
Data umieszczenia 13.05.2015 13:48
Kategorie Org. pozarządowe
 
Autor Dawid Gromadzki
Data umieszczenia 04.05.2015 13:42
Kategorie Org. pozarządowe
 
Autor Dawid Gromadzki
Data umieszczenia 15.04.2015 10:57
Kategorie Org. pozarządowe
 
Dane kontaktowe

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22 lok. 1

15-082 Białystok

tel; fax. 85 732 82 20

kom. 510 095 630

centrum@um.bialystok.pl

Zobacz także ...

Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Miasto Białystok po raz dwudziesty zorganizowało lokalną edycję ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Celem konkursu jest upowszechnianie wolontariatu poprzez prezentację społecznych postaw młodzieży. więcej »

Szkoła Pomagania Innym

Wolontariat w ostatnich latach stał się nie tylko popularny, ale i też coraz bardziej potrzebny. Wolontariat w instytucjach, wolontariat w biznesie, ale przede wszystkim wolontariat niosący pomoc dzieciom, osobom starszym… Dlatego czas szkolny to pierwszy etap, na którym można pozyskiwać i kształtować przyszłych wolontariuszy.

więcej »

Konkurs „Społeczna Dusza” 2011

IV edycja

Konkurs "Społeczna Dusza" jest adresowany do wszystkich pracowników administracji publicznej oraz jednostek jej podległych z terenu miasta Białegostoku. Ideą Konkursu jest wyróżnienie tych osób, które poza zajęciami zawodowymi poświęcają swój czas na działalność społeczną i charytatywną, by ukazać mieszkańcom naszego Miasta sylwetki osób, które służąc swą wiedzą i doświadczeniem zawodowym pomagają innym.

więcej »

Nowa ustawa o zbiórkach publicznych

 

Nowa ustawa została opracowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Zwiększa ona dostępność informacji o zbiórkach dla wszystkich obywateli, o tym, kto i na jakie cele zbiera środki. Wprowadza też elektroniczną, sprawną formę zgłaszania zbiórek.

 

 

więcej »

 

Jeśli masz uwagi lub propozycje do tej strony, to napisz do nas.
Wybierz kategorię
Treść:
Adres e-mail Na ten adres zostanie wysłana prośba o potwierdzenie wpisu. Dowiedz się więcej
captcha
Wpisz kod z obrazka
Wyślij wiadomość