następne >>
Autor Kamila Busłowska
Data umieszczenia 26.05.2015 14:46
Podczas majowego weekendu 22-24 maja, w Puszczy Knyszyńskiej w Borkach spotkało się pół tysiąca harcerzy na Zlocie Hufca ZHP Białystok "Drogowskazy"

Autor Kamila Busłowska
Data umieszczenia 18.05.2015 14:05
Sprawozdanie z konsultacji projektu zarządzenia Prezydenta Miasta Białegostoku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Miasta Białegostoku w 2015 roku przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w zakresie dofinansowania wkładu własnego do projektów finansowanych ze środków zewnętrznych

Data umieszczenia 13.05.2015 13:48

Data umieszczenia 04.05.2015 13:42

Data umieszczenia 15.04.2015 10:57

Centrum Współpracy Organizacji Pozarządowych

ul. Świętojańska 22 lok. 1

tel; fax. 85 732 82 20

centrum@um.bialystok.pl

Zobacz także ...

Samorządowy Konkurs Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych"

Miasto Białystok po raz dwudziesty zorganizowało lokalną edycję ogólnopolskiego Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Celem konkursu jest upowszechnianie wolontariatu poprzez prezentację społecznych postaw młodzieży. więcej »

Szkoła Pomagania Innym

Wolontariat w ostatnich latach stał się nie tylko popularny, ale i też coraz bardziej potrzebny. Wolontariat w instytucjach, wolontariat w biznesie, ale przede wszystkim wolontariat niosący pomoc dzieciom, osobom starszym… Dlatego czas szkolny to pierwszy etap, na którym można pozyskiwać i kształtować przyszłych wolontariuszy.

Konkurs „Społeczna Dusza” 2011

IV edycja

Konkurs "Społeczna Dusza" jest adresowany do wszystkich pracowników administracji publicznej oraz jednostek jej podległych z terenu miasta Białegostoku. Ideą Konkursu jest wyróżnienie tych osób, które poza zajęciami zawodowymi poświęcają swój czas na działalność społeczną i charytatywną, by ukazać mieszkańcom naszego Miasta sylwetki osób, które służąc swą wiedzą i doświadczeniem zawodowym pomagają innym.

Nowa ustawa o zbiórkach publicznych

Nowa ustawa została opracowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji wspólnie z organizacjami pozarządowymi. Zwiększa ona dostępność informacji o zbiórkach dla wszystkich obywateli, o tym, kto i na jakie cele zbiera środki. Wprowadza też elektroniczną, sprawną formę zgłaszania zbiórek.